Pazion IT - Mobile Office & Internet Oplossingen

Droog website voorzien van content management systeem, webshop & ecommerce

Realisatie: 27-08-2008

Bedrijf:
Droog is een bedrijf gevestigd in Amsterdam en begonnen als een statement op het gebied van design. Ze opereren wereldwijd met partners, clienten, fabrikanten, designers, artiesten en architecten op alle gebieden van het design.

Werkend met een mentaliteit die dicht bij de mens staat. Ieder product vertelt een verhaal over thema's als: herinnering, nostalgie, herbruik, ambachten en natuur.


Gevraagd: We zijn op zoek naar een nieuwe website met Content Management Systeem en geïntegreerde osCommerce webshop. Verder zijn er een wireframe en functionele specificaties waar de website aan moet voldoen.

De webshop moet integraal bruikbaar zijn met het CMS systeem. Via het CMS systeem willen we onze producten kunnen toevoegen, zodat we extra beelden en teksten bij de producten kunnen plaatsen.

Oplossing: We hebben een start gemaakt door het aangeleverde design om te zetten naar HTML en hebben ons Content Management Systeem als uitgangspunt gebruikt voor de benodigde functionaliteit van de uiteindelijke website.

Vanwege de grote hoeveelheid content konden de editors daardoor een start maken met het invoeren van de content en zijn we verder gegaan met de uiteindelijke website en webshop.

Na een tijd van intensief ontwikkelen, testen, content invoeren en bijschaven is de Droog website succesvol gelanceerd en mogen we oprecht trots zijn op het eindresultaat.




Aanmelden voor onze nieuwsbrief?