Pazion IT - Mobile Office & Internet Oplossingen

Droog.com webshop voor verschillende werelddelen

Realisatie: 21-04-2009

Bedrijf:
Droog is een bedrijf gevestigd in Amsterdam en begonnen als een statement op het gebied van design. Ze opereren wereldwijd met partners, clienten, fabrikanten, designers, artiesten en architecten op alle gebieden van het design.

Werkend met een mentaliteit die dicht bij de mens staat. Ieder product vertelt een verhaal over thema's als: herinnering, nostalgie, herbruik, ambachten en natuur.


Gevraagd:

Een webshop en website integraal in de website bedoeld voor de Amerikaanse markt.


Oplossing:

We hebben bestaande webshop aangepast, zodat deze uitgebreid kan worden met verschillende configuraties ( denk aan betaalmethode, verzendwijze, btw ) voor verschillende werelddelen.

Vervolgens hebben we een configuratie opgezte voor de Amerikaanse markt. De Amerikaanse webshop is hiermee een opzich zelfstaande en onafhankelijke webshop en maakt alleen gebruik van het product assortiment van de wereldwijde webshop.





Aanmelden voor onze nieuwsbrief?